Manikůra

Pedikůra

Naše wellness je vyhlášeno luxusní čistotou, privátním prostředím a individuálním přístupem. Ať už od wellnessu očekáváte romantiku, relax nebo jen odpočinek, garantujeme vám, že u nás dostanete vše a odcházet budete maximálně spokojeni.

Wellness u nás je zcela privátní, takže 110 minut luxusního hýčkání je připraveno jen a pouze pro vás. Určitě vás potěší i plně vybavený minibar, kterým si můžete pobyt ve wellness ještě více zpříjemnit. No, co vám budeme povídat, přijďte a už nebudete chtít odejít.

Děti, které nedosáhly ještě dvou let věku, mají vstup zcela zdarma. V opačném případě se děti berou jako další osoba.

            Dana Šalanská

       + 420 777 456 890

Storno rezervace je možné nejdéle 24 hodin před začátkem rezervace.

Rezervaci provádějte přímo s konkrétním terapeutem nebo v rezervačním formuláři. Dárkový poukaz na služby na volný výběr služeb je možné koupit na recepci nebo pomocí formuláře na našem webu. 

Víte, že průměrný člověk ujde přes 7 miliónů kroků za rok? Pro někoho jsou nohy dopravním prostředkem, pro jiného pracovním nástrojem a další je díky nim vrcholovým sporovcem. Ať patříte do jakékoliv kategorie, je jasné, že nohám prostě  musíme věnovat speciální péči. Nechte se hýčkat a vyzkoušejte exkluzivní procedury právě u nás. Naše pedikérka Dana je maximální profesionálkou ve svém oboru a po jejím zásahu se Vám bude zdát, že chodíte jako po mechu.